Egyesületünk fotósa

Egyesületünk kihasználva a -sajnálatos- válogatott meccsek nélküli időszakot, megkezdte jövőbeli partnereinek keresését.

Ennek megfelelően elsők között vette fel a kapcsolatot -a korábbi ismeretséget kihasználva- Ihász Martin fotóssal. Lényeges számunkra, hogy a szurkolásainkról, azok előkészületeiről és egyéb, az egyesületet érintő eseményekről minőségi fénykép és/vagy videó anyag készüljön! Martin 2019 ősszén volt először velünk Olaszországban és már ott is bizonyította tehetségét, fiatal kora ellenére. Munkái megtalálhatóak az Instagram oldalán.

Igaz, jó pár kiváló sportfotós dolgozik a válogatott meccsek alkalmával, de Ők a munkájuk miatt nem tudnak oly mértékben, minden alkalommal az egyesületünk és a szurkolói csoportunk rendelkézésére állni. Így külön öröm, hogy Martin a munkája, az egyetemi és egyéb más fotós elfoglaltsága mellett elfogadta megkeresésünket, melynek eredményeképpen,

A HU-SECTOR Szurkolói Egyesület és Ihász Martin hivatalosan is partneri kapcsolatot kötött!

Köszöntünk Martin, üdv a csapatban!